22 stycznia 2011 roku w Hali Sportowo - Widowiskowej Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Zgorzelcu odbyły się Halowe Mistrzostwa O.Z.P.N. - Jelenia Góra w kategorii junior młodszy i junior starszy

22 stycznia 2011 roku w Hali Sportowo - Widowiskowej Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Zgorzelcu odbyły się Halowe Mistrzostwa O.Z.P.N - Jelenia Góra w kategorii junior młodszy i junior starszy. W pierwszej kategorii zmierzyło się 8 zespołów, jednak drużyny z naszego miasta nie było. W drugiej kategorii startowało 6 zespołów które rozegrały mecze systemem "każdy z każdym". Juniorzy starsi z Bogatyni zajęli drugie miejsce, a najwszechstronniejszym zawodnikiem uznano Michała Mokijewskiego z Granicy Bogatynia. Nasi piłkarze zremisowali dwa mecze (z klubami Łużyce Lubań i Karkonosze Jelenia Góra), pozostałe wygrali (w tym z Nysą Zgorzelec).

6. KS Stare Jaroszowice 0 8 - 32

Najwszechstronniejszym zawodnikiem uznano Michała Mokijewskiego z Granicy Bogatynia. "Królem strzelców" został Paweł Jakimowicz z Łużyc Lubań zdobywca 11 bramek. Najlepszym bramkarzem uznano Macieja Harasimowicza z Karkonoszy Jelenia Góra.