fot. R. Naruszewicz3 dni mogliśmy cieszyć się wygraną w debiucie IV ligi. Pierwszy mecz wyjazdowy zmazał kibicom uśmiechy z twarzy. Bogatynia w Strzegomiu dostali sromotnego łupnia

Po niedzielnym zwycięstwie z drużyną Miedź II Legnica (vide Zwycięstwo Granicy w debiucie IV ligi (foto)) przyszedł czas na prawdziwe spotkanie z IV ligą. Nasza drużyna przegrała dzisiaj pierwszy wyjazdowy mecz. Przeciwnikiem naszych piłkarzy był Amatorski Klub Sportowy Strzegom. Strzegomianie siedem razy umieszczali piłkę w naszej siatce! Naszym piłkarzom udało się to tylko dwukrotnie. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 (3:1). Honoru rycerza Rychły bronili Łukasz Pastuszko - strzelając celnie w 18 minucie i Michał Marszałek w ostatnich minutach spotkania. Po dwóch kolejkach jest to najwyższa przegrana jeżeli chodzi o ilość strzelonych bramek w całej dolnośląskiej IV lidze.

Pechowo poszło również Nysie Zgorzelec. Nasi powiatowi koledzy z ligi przegrali już drugi mecz. Dzisiaj również nie maja powodów do dumy przywożąc wynik 4:1 ze spotkania z drużyną Orkan Szczedrzykowice. Piast Zawidów przegrał także, tyle że "u siebie" 0:2 z drużyną Konfeks Legnica.

Następny mecz (3. kolejka) już w weekend. Do Bogatyni przyjedzie drużyna Ślęza Wrocław.