Granica Bogatynia podczas sobotniego meczu uległa wrocławianom, fot. R. NaruszewiczGranica Bogatynia przegrała sobotnie spotkanie z wrocławską drużyną. Po III kolejce IV-ligowych rozgrywek zajmujemy przedostanie miejsce

To już drugi przegrany mecz naszej drużyny (na trzy rozegrane było jedno zwycięstwo). Na bogatyńskim boisku pokonała nas drużyną Ślęza Wrocław 2:3 (1:3). Bramki dla naszych strzelili Łukasz Pastuszko w 18 minucie i Michał Mokijewski na dwie minuty przed końcem spotkania. Relację pisaną "na żywo" zamieścili nasi przeciwnicy na klubowej stronie internetowej: Relacja na żywo z Bogatyni. Na wspomnianej stronie możemy również przeczytac pomeczowe opinie naszych piłkarzy i trenera Wojciecha Szymkowa, który powiedział m.in., że Ślęza była na pewno drużyną zdecydowanie lepszą i zasłużenie wygrała.

Następny mecz (4. kolejka) już w najbliższą sobotę 27 sierpnia o godz. 17:00. Bogatynianie rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną GKS Kobierzyce.

Wczoraj odbyła się również ligowa inauguracja sezonu A-klasy. Nasze drużyny rozegrały wyjazdowe spotkania. Piłkarze z Pogoni Markocice zremisowali 1:1 z drużyną Cosmos Radzimów, a Jaśnica Opolno Zdrój przegrała 0:2 z drużyną Błękitni Studniska Dolne.