b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_20191013_135826.jpg

Na jednym z autobusów zaparkowanych w Bogatyni. Za używanie napojów spirytusowych i tytoniu grzywna 100 złotych.


***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #2 siergiej 2019-10-15 05:39
My oczien lubim wasza polska wodka.My charaszo jechat awtabus po wasza wodka.Wy nie dawat wypisku za nasza praca kierowiec.My jezdit po vodkie i wy na to nie zaradit
Cytować | Zgłoś administratorowi
+6 #1 driver 2019-10-14 06:13
Przyklejcie kierowcom tych autobusów takie kartki na kierownicy! Dużo z nich,to przecież ukry pijane
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
piątek, lipiec 10, 2020