b_699_699_16777215_00_images_stories_okiem_received_504066790429098.jpeg

Kaczki odpoczywają w Miedziance

 

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+7 #2 myśliwy 2019-08-27 09:49
Panie szanowny-gdzie tam się ktoś zajmie Miedzianką? W tym zawszonym mieście narkomanów nawet busy nie jeżdżą do Wrocławia,czy Jeleniej,a Pan myślisz o wyczyszczeniu Miedzianki!Wydziały ds kryzysów mają pełne ręce roboty-trzeba pazurki malować.Sam se pan wyciągaj wersalki z Miedzianki i karczuj drzewa!Powódź już była i władza nie boi się następnej!
Cytować | Zgłoś administratorowi
+13 #1 Tarzan 2019-08-23 17:37
To zdjęcie jest aktualne? Gdzie nie spojrzę na miedziankę to wygląda jak jakaś dżungla. Przydałoby się żeby ktoś przywrócił do porządku ten wyrastający las.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
środa, sierpień 12, 2020