Ktoś przedziurawił bak, najprawdopodobniej nożem gdyż zostawił na ziemi obok auta, a pod autem podstawił pojemnik od proszku więc chyba sprawca został przez kogoś spłoszony.

Na ulicy Wyczółkowskiego, koło "blaszaka". Zgłosiliśmy policji i straży żeby się nie stała jakaś tragedia gdyby ktoś rzucił peta czy cos to mogło by dojść do wybuchu lub spalenia auta i aut stojących obok.

Zobacz galerię zdjęć:

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).
Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.