Przy ul. Rybarzowickiej nr 3 w Opolnie-Zdroju, w nocy  z 08.01 na 09.01 br. nasz kwiat młodzieży, pato-ćpaki kradnie drogę.

 

Oświetlenie kończy się przy Kościele, pod osłoną nocy realizują kolejne zamówienie. 

Zapraszamy policję na patrol, robota dopiero przygotowana a jeszcze parę metrów kostki zostawili.

KUPUJCIE DALEJ OD ZŁODZIEI, TO JUŻ NIEDŁUGO TEŻ WAS OKRADNĄ...

Ciekawe co jeszcze padnie ich łupem...

Proszę o udostępnienie.

{gallery}stories/okiem/Opolno_kostka{/gallery}

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bogatynia.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Prosimy trzymać się netykiety oraz nie wpisywać treści niezgodnych z prawem. Komentarze użytkowników niezarejestrowanych będą publikowane po akceptacji moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

+2 #5 Alek 2022-01-13 11:26
Cytuję Pamięć absolutna:
Tu rozbierają ćpaki, a drogę graniczną w lesie bogatyńskim niszczą leśnicy. Nie da się już po niej nawet pospacerować.


Leśnicy o ten las bogatyński nie dbają i od kilku lat wygląda to coraz gorzej. Kiedyś były jakieś paśniki, tablice informacyjne, w miarę zadbane drogi leśne. Wystarczy porównać las w okolicach Świeradowa, tam jest ładnie. W naszych okolicznych lasach wycinają na potęgę drzewa, rozjeżdżają drogi leśne i nie dbają o otoczenie. Może trzeba o tym napisać do wyższej instancji? Przecież leśnicy powinni dbać o lasy, a nie tylko prowadzić politykę maksymalizacji zysków.
Cytować | Zgłoś administratorowi
+7 #4 Hehe 2022-01-13 07:58
Ludzie ,naiwnie myślicie, że kogoś to obchodzi ? Burmistrz w posły idzie i jak grzmiel dzieli i rządzi ! Ruina, swojaki, firmie , nieuki trzepią kasę !
Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 #3 Sarenka 2022-01-12 11:03
Dobre słowo .
Mamy za to oświetlenie led w szczerym polu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
-3 #2 Dobre Słowo 2022-01-12 05:49
Jaką drogę przecież ta niby droga jest już tylko dojazdem do kopalni .A tak poza tym to nikt z mieszkańców nie zastanowił się czy wgl. ta stara nikomu niepotrzebna droga to jest Temat do internetu. W Opolnie jest dużo innych rzeczy które można było by poruszyć w internecie . Bo jak dotąd to kiepsko sobie ta nasza Rada Sołecka daje rade ... Kiedyś dzieci i młodzież mieli gdzie pójść w zimowe długie wieczory ,chodzi mi tutaj o Świetlice Wiejską bo to dramat w Jasnej Górze jest wszystko w Świetlicy a u nas co pani sołtys posprzatała basen który znów jest juz pełen syfu ...
Cytować | Zgłoś administratorowi
-1 #1 Pamięć absolutna 2022-01-10 19:09
Tu rozbierają ćpaki, a drogę graniczną w lesie bogatyńskim niszczą leśnicy. Nie da się już po niej nawet pospacerować.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kategoria: Okiem czytelników
piątek, styczeń 21, 2022