Dzień dobry. Proszę o nagłośnienie sytuacji mieszkańców TBS Opolno. Od czwartku popołudnia mamy brak ogrzewania i ciepłej wody.

 

W piątek szanowny prezes TBS poinformowała Nas o podwyżkach. Czego? Ogrzewania oczywiście. Musimy na własną kieszeń kupować grzejniki elektrycznez ale one nie dają na długo ciepła. Mamy już dość. Awaria jest praktycznie raz w miesiącu. W grudniu wystąpiła po raz drugi. Piec jest tak stary że nadaje się już chyba tylko do wymiany.

***

Teksty i zdjęcia pochodzą od naszych czytelników lub są przez nich wskazane. Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst,  lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej z naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).
Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.