21 stycznia, z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, licznie przybyli na godzinę 16:00 do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury bogatyńscy seniorzy i mieszkańcy Miasta i Gminy Bogatynia wzięli udział w okolicznościowym koncercie legendy polskiej piosenki - Andrzeja Rosiewicza. 

W wydarzeniu wzięli również udział burmistrz Wojciech Dobrołowicz oraz Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Aleksandra Ratajczak. Ten specjalny wieczór, rozpoczął się od mini recitalu Tadeusza Lecha - uczestnika obecnej edycji popularnego programu telewizyjnego The Voice Senior, który swoim występem wprowadził wszystkich w klimat tego wieczoru.

"Daniem głównym" był recital wspomnianego wcześniej piosenkarza, aktora, satyryka i kompozytora - Andrzeja Rosiewicza, który zabrał zgromadzoną publiczność w niezwykłą słowno-muzyczną podróż śladami jego 40-letniej kariery. Nie zabrakło największych przebojów jak: "Czy czuje pani cha-chę?", "Najwięcej witaminy" czy słynnego motywu z serialu 40-latek pt. "Czterdzieści lat minęło". Koncert przeplatany licznymi opowieściami i barwnymi i śmiesznymi anegdotami artysty zakończył się okolicznościowym, krótkim przemówieniem Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia Wojciecha Dobrołowicza oraz złożeniem życzeń wszystkim bogatyńskim seniorom przez przedstawicieli lokalnych władz samorządowych.

Źródło: UMiG Bogatynia 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.