Jubileuszowa, 40. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Małych Form Satyrycznych Bogatynia odbędzie się 20 maja 2023 r. Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursów!

1. KONKURS NA TEKST SATYRYCZNY

Teksty należy nadsyłać drogą elektroniczną (e-mailem) do 21 kwietnia 2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej – tekst”.

I nagroda – 3000 zł, tytuł „Księcia Łgarzy” oraz statuetka „Złotego Kosy”!

2. KONKURS NA SCENICZNĄ PREZENTACJĘ WŁASNYCH UTWORÓW SATYRYCZNYCH

Utwory sceniczne o czasie trwania do 15 minut w formie multimedialnej (link do nagrania lub nagranie wideo w formie załącznika do listu elektronicznego) wraz z kartą uczestnictwa należy przesyłać do 21 kwietnia 2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem w tytule wiadomości „Turniej – zgłoszenie”.

I nagroda – 5000 zł, tytuł „Króla Łgarzy” oraz statuetka „Kozła”!

3. „Pojedynek Gości o Nagrodę Publiczności” to przegląd najciekawszych zjawisk na scenie kabaretowej i satyrycznej w kraju. Odbędzie się 20 maja 2022 r. podczas Koncertu Finałowego w Bogatyni. Nagroda – 5000 zł oraz statuetka „Szczupłego Andrzeja” – trafi do wybrańców bogatyńskiej publiczności.

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu konkursów oraz kartę uczestnictwa można znaleźć na stronie internetowej www.turniej.com.pl.

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.