Z okazji Dnia Działacza Kultury, 8 czerwca 2022 r. o godz. 18.00 w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się koncert „Śpiewające Fortepiany – koncertowo i z humorem”.

Na scenie Bogatyńskiego Ośrodka Kultury zobaczyliśmy brawurowy koncert w wykonaniu gwiazd telewizyjnego programu rozrywkowego Śpiewające fortepiany. Wystąpili znakomici pianiści – Czesław Majewski i Janusz Tylman, którzy wraz ze wspaniałymi operowymi głosami Joanny Stefańskiej-Matraszek (sopran) oraz Ireneusza Miczki (baryton), akompaniamencie Malina Kowalewski Band oraz dwójce tancerzy przenieśli zgromadzonych w sali widowiskowej słuchaczy do swojego muzycznego świata. Usłyszeliśmy evergreeny muzyki klasycznej, operetki, musicalu i piosenki. Wybrzmiały hity muzyki klasycznej m.in. „Bolero" Ravela, „Czardasz" V. Montiego, czy „Can-can" J. Offenbacha. 1,5 godzinny muzyczny spektakl minął bardzo szybko, koncertowo i z humorem, nagradzany owacjami na stojąco oraz wybuchami śmiechu po żartach „fortepianowych gospodarzy”. Po koncercie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z artystami oraz nabyć ich płytę.

Wcześniej o godzinie 17.00 w kawiarni Atena odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Działacza Kultury, na które zaproszeni zostali znamienici goście oraz przyjaciele naszej placówki. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za wspólne świętowanie Dnia Działacza Kultury i zapraszamy na kolejne wydarzenia do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Fot. BOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.