Takiego wydarzenie jeszcze w Bogatyni nie było! Soundsystem Session w parku z najlepszymi lokalnymi DJ!

KRYSTIAN K-JAH WALCZAK (K-Jah Sound), DUSZA (Paproota.org) i BLIZNA TERROR SOUND. Będzie głośno, będzie tanecznie i nie będzie disco – polo! Przybądźcie i posłuchajcie karaibskich rytmów, jamajskiego dubu i dancehallu.

Swoje sety po raz pierwszy razem w Bogatyni zagrają Ci, których dobrze znacie, wywodzący się z Bogatyni K-Jah oraz Dusza a także doskonała załoga z Pieńska grająca z winyli Blizna Terror Sound. O dźwięk zadba Orson Soundsystem – to także lokalna załoga.

Przyjdźcie, bawcie się dobrze. Niech taniec w parku w rytmie piosenek niosących pozytywny przekaz będzie dla nas wszystkich znakomitą formą terapii w tych ciężkich czasach.

Bogatynia, 20.05.2022, park Preibischa (koło biblioteki), strat godz. 16.00. Wstęp wolny.

Muzyczny eveny "Bedzie głośno" to jedno z trzech  działań , które wygrały  Konkurs na  Inicjatywy Lokalne w ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu "Gamingowa  Bogatynia" z Narodowego Cantrum Kultury - Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Dofinansowane zostało z budżetu NPRCz 2.0.

DUSZA to pochodzący Trójstyku selektor, operator i promotor muzyki dubowej, współzałożyciel netlabelu Paproota.org oraz konstruktor sound systemu spod tego szyldu. Lokalnie organizuje cykliczne sesje 'Tripoint Vibez' aktywizując każdą ze stron styku trzech granic, a na corocznych festiwalach w Wolimierzu i Görlitz odpowiada za sceny basowe, odpowiednio, za Dubovą Bićkę, oraz fokusową Paproota Stage. Jego profil producencki odznaczył się dwiema amatorskimi EPkami, dostępnymi do pobrania za darmo na swoim netlabelu. W jego setach, w zależności od pory dnia/nocy, można usłyszeć rootsową sielankę, rubadubową rozkrętkę, lub steppersowy szturm.

BLIZNA TERROR SOUND pochodzą z Pieńska, kochają reggae i pochodne, o sobie mówią: „zbieramy płyty winylowe, uwielbiamy dobre piwo i spotkania z fajnymi ludźmi” wiadomo, w Bogatyni są tylko fajni ludzie, więc z przyjemnością powitamy ich na premierowym występie.

KRYSTIAN K-JAH WALCZAK – pochodzący z Bogatyni producent muzyczny, muzyk, kompozytor i prezenter. Gra od zawsze, a od wielu lat mocno siedzi w reggae i jego najróżniejszych połączeniach. Spełnia swoje marzenia. Był pierwszym Polakiem który nagrał płytę na Jamajce (Rastasize) a teraz jako pierwszy Polak nagrywa z rodziną Marleyów. W Bogatyni zagra swoje jak i światowe produkcje z reggaeową pulsacją i wysmakowaną selekcję w jamajskim sosie specjalnie przygotowaną dla bogatyńskiej publiczności.

Organizatorzy Stowarzyszenie Media Lokalne, Telewizja Bogatynia.

Partnerzy: Biblioteka Publiczna w Bogatyni, Gmina Bogatynia, Narodowe Centrum Kultury

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.