Wesela, Chrzciny, Komunie, Stypy, Imieniny, Urodziny, Imprezy Firmowe. Posiadamy dwie sale.

Hoker Kuźnia SmakuRestauracja „Hoker” to idealne miejsce, gdzie można dobrze zjeść, a przy okazji zrelaksować się i odpocząć. Spotkacie tu Państwo miłą atmosferę i profesjonalną obsługę, a w naszym menu znajdziecie bogaty wybór dań i napojów.

Restauracja „Hoker” to idealne miejsce, gdzie można dobrze zjeść, a przy okazji zrelaksować się i odpocząć. Spotkacie tu Państwo miłą atmosferę i profesjonalną obsługę, a w naszym menu znajdziecie bogaty wybór dań i napojów. Restauracja „Hoker” usytuowana jest przy hotelu Rychło na ulicy Pocztowej, w niedalekiej odległości od przejścia granicznego do Czech. Lokal kusi nie tylko dobrą kuchnią i profesjonalną obsługą ale także przytulnymi wnętrzami.

Staramy się aby czas u nas spędzony na długo pozostał w Państwa pamięci, dlatego też naszym Gościom oferujemy następujące usługi:

- bankiety, komunie, wesela, andrzejki , bale sylwestrowe, catering - uroczystości rodzinne, spotkania towarzyskie - przyjęcia okazjonalne, imprezy kulturalno – rozrywkowe - uroczystości u klienta w domu, firmie i każdym innym miejscu.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Mogą Państwo sami wybrać potrawy, które specjalnie dla Was przygotujemy lub zdecydować się na jedną z przygotowanych przez nas propozycji.

Więcej informacji:

Hoker Kuźnia Smaku
Bogatynia, ul. Pocztowa 15
Zamówienia telefoniczne: 730 123 222
Organizacja imprez: 722 191 222

www.facebook.com/hokerbogatynia

dowoz hoker 
Twoje ulubione dania z Hokera przywieziemy pod wskazany adres. Zamówienia telefoniczne realizujemy od 13:00 do 19:00. Dzwoń 730 123 222 lub 722 191 222.

 

 

 

Zobacz nasz film promocyjny:

Nasze menu:

Podziel się ze znajomymi!

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.