Opis

KIK TEXTIL - Bogatynia - praca dla sprzedawcy na 3/4 etatu

KiK Textilien und Non Food GmbH jest jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie. Posiada ponad 3.300 sklepów w dziewięciu państwach. KiK Textil w Polsce posiada blisko 100 sklepów i ciągle się rozwija.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Bogatynia, galeria handlowa Milo Park Bogatynia, ul. Daszyńskiego (obok Tesco)
Wymiar etatu 3/4 z możliwością dorobienia do pełnego etatu

Zadania:

zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
utrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieci KIK
obsługa klienta na kasie
dbałość o porządek i czystość w sklepie
zatowarowanie sklepu

Wymagania:

doświadczenie na stanowisku sprzedawcy (mile widziane doświadczenie w sieciach handlowych z branży odzieżowej)
doświadczenie w obsłudze klienta
entuzjazm, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole
wysoka kultura osobista
posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Interesującą pracę w jednym z największych koncernów odzieżowych w Europie,
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
Wynagrodzenie 3/4 - 1575 zł brutto z możliwością dorobienia do pełnego etatu, pierwsza umowa na rok,
System szkoleń,
Możliwość szybkiego podniesienia kwalifikacji zawodowych i awansu

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182 ze zm.).

Informacja

Cena: 1 575.00 PLN

Kontakt

E-mail: E-mail: camelya@wp.pl
KIK TEXTIL - Bogatynia - praca dla sprzedawcy
niedziela, listopad 19, 2017