Opis

Firma zajmująca się sprzedażą krajową i zagraniczną artykułów dekoracyjnych w związku z ciągłym rozwojem szuka osób do pracy na stanowisku: obsługa klienta w sklepie internetowym

Wymagania:
- umiejętności samodzielnej organizacji pracy i planowania
- umiejętność dobrej komunikacji z zespołem
- podstawowa znajomość programów biurowych pakietu Microsoft Office;
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Nie wymagamy doświadczenia

Zakres obowiązków:
- telefoniczna i mailowa obsługa klienta;
- przygotowywanie ofert handlowych;
- budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta);
- umowę o pracę na czas nieokreślony w firmie o 10-letnim doświadczeniu;
- wynagrodzenie 3000 - 4000 zł m-c;
- przyjazną atmosferę pracy;
- możliwość rozwoju poprzez organizowane szkolenia

Miejsce pracy: Sieniawka
Rekrutacja trwa do końca kwietnia 2018.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres:
praca@dekor-hurt.pl

W CV proszę o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informacja

Cena: 4 000.00 PLN

Kontakt

E-mail: E-mail: praca@dekor-hurt.pl
Telefon: 792252215
Praca biurowa- obsługa klienta w sklepie internetowym
środa, kwiecień 25, 2018