Drukuj

opis

Wynajmę mieszkanie firmie dla dwóch pracowników z kadry kierowniczej. Mieszkanie znajduje się w Bogatyni przy ul. Orła Białego na pierwszym piętrze i składa się z dwóch niezależnych przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Jeden z pokoi ma balkon.

Mieszkanie jest po remoncie i na nowo umeblowane. Wyposażone jest we wszelkie sprzęty potrzebne do codziennego funkcjonowania: lodówkę, kuchenkę, pralkę, telewizor, żelazko itd. Do użytku lokatorów przygotowana jest też nowa pościel, kołdry i poduszki oraz garnki, sztućce i naczynia. Mieszkanie jest suche i ciepłe. Sąsiedzi są spokojni.

Jako właściciele dokładamy starań, by podczas pracy w delegacji lokatorzy czuli się w wynajmowanym mieszkaniu jak w domu. Pracownicy firmy obecnie przebywający w mieszkaniu są z niego bardzo zadowoleni.

Cena najmu to 2500 zł razem z wszelkimi opłatami.

Artur

informacje

Cena: 2 500.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: ansiko.135@gmail.com
Telefon: 530836566
Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 mWynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 mWynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 mWynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 mWynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 mWynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 mWynajmę mieszkanie 2-pokojowe 46 m
środa, wrzesień 23, 2020