Drukuj

opis

Tanie, malowniczo położone, w pobliżu lasu, na nowo powstającym osiedlu, działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Przesieczany – 14 km od Zgorzelca. Z kompleksu 15 działek pozostały do sprzedania już tylko 3 działki. Teren płaski, kształtem zbliżony do prostokąta. Dla dwóch działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy, która przewiduje budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego z garażem. W związku z brakiem na tym obszarze miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego należy wystąpić do Urzędu Gminy o wydanie warunków zabudowy dla trzeciej z działek. Sieć energii elektrycznej znajduje się w pobliżu nieruchomości, natomiast wydana decyzja przewiduje zaopatrzenie w wodę z własnej studni, a odprowadzanie ścieków do własnej przydomowej oczyszczali. Dojazd do działek asfaltową drogą gminną. Obecnie oferujemy 3 działki o następujących powierzchniach: 1505 m2, 1506 m2 i 1506 m2.

Cena ofertowa każdej z działek wynosi 39 000 zł i obejmuje udział w drodze wewnętrznej dojazdowej.
Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający!


Dla nabywców przewidujemy RABAT przy zakupie jednego z 5000 dostępnych w naszej ofercie projektów domów. Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Krzysztof Kwiatkowski, licencja nr 1122, tel. 604 155 534.

informacje

Cena: 39 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: biuro@impet.zgorzelec.pl
Telefon: 757752772, 604 155 534
Tanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w PrzesieczanachTanie działki budowlane w Przesieczanach
poniedziałek, wrzesień 28, 2020