Drukuj

opis

Wolnostojący, częściowo podpiwniczony budynek mieszkalny wraz z pomieszczeniami gospodarczymi zlokalizowany w Pisarzowicach. Powierzchnia domu wynosi około 150 m2 i obejmuje na parterze wiatrołap z komunikacją, pokój z otwartym kominkiem, kuchnię, łazienkę, kotłownię oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro zajmują 4 przestronne, widne sypialnie oraz hol z wejściem na strych. Centralne ogrzewanie zasilane jest piecem na paliwo stałe, znajdującym się na parterze budynku. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2 544 m2. Wymaga nakładów, lecz posiada bardzo duży potencjał, co daje przyszłemu nabywcy możliwość aranżacji wedle własnych potrzeb i gustu. Istnieje możliwość zakupu przyległej działki zabudowanej budynkiem gospodarczym oraz dodatkowej działki o pow. działki 2508 m2 . Wraz z nieruchomością nabywa się udział w drodze dojazdowej do posesji.

http://www.impet.zgorzelec.pl/index.php?content=details&d=h&id=548&o=DS-0548http://www.impet.zgorzelec.pl/index.php?content=details&d=s&id=280&o=DzS-0280Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający!Kredyt na zakup nieruchomości i wycenę w celu zabezpieczenia kredytu uzyskacie Państwo także w naszym biurze! Dane zamieszczone są na podstawie informacji dostarczonych przez właściciela. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych K.C. Więcej informacji pod numerem telefonu 604 155 534.

informacje

kontakt

E-mail: Email: biuro@impet.zgorzelec.pl
Telefon: 757752772, 604 155 534
REZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymiREZERWACJA! Wolnostojący z pomieszczeniami gospodarczymi
wtorek, wrzesień 22, 2020