Drukuj

opis

Stylowy domek z dachem czterospadowym i działką parterowy bez użytkowego poddasza użytkowego.

Samowystarczalny parter to strefa dzienna: złożona z dużego, wygodnego pokoju dziennego z wyjściem na taras i kominkiem oraz kuchni, przy której zaprojektowano spiżarnię do przechowywania przetworów i zapasów żywności, toalety oraz część prywatna: z trzema sypialniami, łazienką i pomieszczeniami gospodarczym (pralnią). Przez pomieszczenie gospodarcze jest przejście do garażu powiększonego o pomieszczenie na rowery i narzędzia ogrodowe. 


Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Ściany wykonane z  pustaka ceramicznego, dach dachówka ceramiczna, zastosowane będą okna profile 7- komorowe, trzy szyby, rolety we wszystkich oknach. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.

Cena: 360 000 zł brutto (stan surowy zamknięty,działka)
Działka: 0,0941ha, 26,49m x 36,01m x 34,98m x 26,51m. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej części Łagowa ulica Chabrowa (boczna ul.Górnej 79) z widokiem na pola, las i Karkonosze. W sąsiedztwie nie jest prowadzona uciążliwa działalność rolnicza i gospodarcza.

Media: prąd jest doprowadzony do granicy działki, woda i kanalizacja w trakcie realizacji przez inwestora, gaz w trakcie realizacji przez Polską Spółkę Gazownictwa.

 

informacje

Cena: 360 000.00 PLN

kontakt

E-mail: Email: aris5@onet.pl
Telefon: 505465661
nopic
sobota, czerwiec 06, 2020