! ! ! UWAGA! ! ! Polski chip! Znaleziona w Czechach, Hradek nad Nisou. Kontakt: +420 602345966.
Chip 985161000694403 zarejestrowany na http://www.indexel.com.pl. Suczka znaleziona na ulicy Żytawskiej w Hradku. Więcej informacji: facebook.com/pes.zachrana.

Aktualizacja - pies trafił do właścicieli. Jak poinformował nas czytelnik do jednostki OSP w Porajowie wpłynęła wiadomość od pani która go znalazła psa. Strażacy podjęli działania w celu znalezieniu właściciela i przekazaniu mu informacji. Z informacji OSP wynika, że właściciel udał się już po psiaka.

***

Widziałeś coś ciekawego? Coś Cię bulwersuje? Masz fajne zdjęcie? Chcesz podzielić się ciekawymi tematami z innymi. Zapraszamy do naszego nowego działu Okiem czytelników, gdzie będą umieszczane Wasze tematy. Tekst, zdjęcie lub temat można zamieścić za pomocą poczty elektronicznej e-mail do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wiadomości wysłanej do naszego konta Facebook albo umieszczenia tematu na naszej "tablicy" (www.facebook.com/BogatyniaInfo) lub po przez formularz kontaktu (bogatynia.info.pl/skontaktuj-sie-z-nami).

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.

Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.