Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁASIAKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | ZAWADA Dominik Andrzej | 35 | Bogatynia |
2 | KOZIŃSKI Ryszard Jerzy | 73 | Bogatynia |
3 | WOJEWÓDKA Marian Feliks | 64 | Bogatynia |
4 | FIC Grzegorz | 37 | Bogatynia |
5 | SZWARGOLIŃSKI Marcin Michał | 36 | Bogatynia |
6 | WERESZCZYŃSKA Jolanta Maria | 39 | Bogatynia |
7 | KORNET Alicja | 43 | Bogatynia |
8 | BURDZIAK Małgorzata | 51 | Bogatynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | BOJAKOWSKA Dorota | 51 | Bogatynia |
2 | SZCZOTKA Paweł | 42 | Bogatynia |
3 | SZCZEPANIK Dawid Mariusz | 35 | Bogatynia |
4 | WIERZBICKI Wojciech | 29 | Bogatynia |
5 | GŁOWACKA Halina Maria | 62 | Bogatynia |
6 | KAWECKA-MOLKA Aleksandra Joanna | 30 | Bogatynia |
7 | CHYŁA Kamil | 28 | Bogatynia |
8 | PARA Dagmara Zofia | 34 | Bogatynia |
9 | SEŃCZUK Henryk Mateusz | 66 | Bogatynia |
10 | SONTOWSKI Janusz | 74 | Bogatynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | OLIASZ Artur | 49 | Bogatynia |
2 | LIPKO Andrzej | 62 | Bogatynia |
3 | KARADZIOS Arkadiusz Dominik | 39 | Bogatynia |
4 | OLEJARZ Anna | 45 | Bogatynia |
5 | WÓJCICKI Krzysztof | 62 | Bogatynia |
6 | SYPOSZ Jolanta Elżbieta | 56 | Bogatynia |
7 | TOMALA Marek | 54 | Bogatynia |
8 | PODBIEGŁOWSKA Maria Olga | 67 | Bogatynia |
9 | BEDNAREK-GODEK Anetta Małgorzata | 53 | Bogatynia |
10 | STACHYRA Jerzy Grzegorz | 46 | Bogatynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | KUBICA Eugeniusz | 65 | Bogatynia |
2 | KOSTECKI Zygmunt | 60 | Bogatynia |
3 | RAJEWICZ Jerzy Grzegorz | 47 | Bogatynia |
4 | PATRYARCHA Alfred Bronisław | 59 | Bogatynia |
5 | CHEĆKO Zofia | 55 | Bogatynia |
6 | WARAKOMSKI Jan | 58 | Bogatynia |
7 | BIELIŃSKA Monika Ryszarda | 40 | Bogatynia |
8 | KURIATA Joanna Julita | 48 | Bogatynia |
9 | KRÓL Monika | 31 | Bogatynia |
10 | WALCZAK Andrzej | 55 | Bogatynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | DUDZIAK-PIWOWARSKA Krystyna | 63 | Bogatynia |
2 | NAWROCKI Jerzy Henryk | 69 | Bogatynia |
3 | KUBICA Michał Tadeusz | 38 | Bogatynia |
4 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 36 | Bogatynia |
5 | GNACY Krzysztof Marek | 48 | Bogatynia |
6 | SADULSKA Halina Marianna | 64 | Bogatynia |
7 | LIPOWICZ Beata Danuta | 46 | Bogatynia |
8 | KOSIOREK Monika | 42 | Bogatynia |
9 | GRZMIELEWICZ Andrzej | 53 | Bogatynia |
10 | PIESTRZYŃSKA-FUDALI Katarzyna | 36 | Bogatynia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
---|---|---|---|
1 | GRITTNER Daniel Tomasz | 21 | Bogatynia |
2 | GRUDZIEŃ Aneta Janina | 47 | Bogatynia |
3 | GRZEŚKÓW Adrian | 22 | Bogatynia |
4 | KARPIŃSKI Kazimierz Jan | 57 | Jasna Góra |
5 | KUCHARSKI Brunon Damian | 22 | Bogatynia |
6 | MONETA Monika Maria | 37 | Bogatynia |
7 | SADOWA Krystyna | 56 | Bogatynia |
8 | STĘPIEŃ Andrzej Mariusz | 40 | Bogatynia |