Nie udał się naszym zawodnikom w niedzielę tj. 26 kwietnia br. wyjazd do Żarowa. Chociaż spotkanie mogło się podobać, to zawodnicy Granicy po 90 minutach zeszli z boiska pierwszy raz w tym sezonie, jako zespół pokonany.

Okazję do zdobycia bramek miały oba zespoły. Pierwsza cieszyła się Granica po strzale w 13 minucie Więckiewicza. Chwilę później Pastuszko mógł podwyższyć na 2–0, lecz strzelił obok bramki. Gospodarze zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. W 37 minucie efektownym szczupakiem popisał się Chłopek. Po przerwie szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. W 80 minucie sędzia podyktował za rękę w polu karnym naszego obrońcy rzut karny, który wykorzystał Goździejewski. Przed tą sytuację zespół z Żarowa uratował Hruszowiec, który sparował piłkę po strzale Sawczuka na poprzeczkę. Po 22 kolejkach nasz zespół zajmuje w tabeli IV ligi dolnośląskiej 8 miejsce.

ZJEDNOCZENI ŻARÓW - GRANICA BOGATYNIA 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Więckiewicz (13), 1:1 Chłopek (37), 2:1 Goździejewski (80-karny).
Czerwona kartka: Chłopek (Zjednoczeni, 89 - za dwie żółte).
Żółte kartki: Chłopek, Pietruszka oraz Duduć, Więckiewicz, Sawczuk, Pastuszko, Suchocki.

MKS GRANICA Bogatynia: Gawlik - Augustyn,. Duduć, Sawczuk, Omelański, Mikulski, Szydło (80 Achciński), Pastuszko, Krzesiński (70 Suchocki), Fularz (75 Kostrzewa), Więckiewicz. Trenerzy: Ireneusz Słomiak, Paweł Rychter.

-----------------------------------------------------------------------------

W sobotę tj. 25 kwietnia br. na stadionie przy ulicy Białogórskiej o godzinie 11.00 swoje spotkanie rozegrali Juniorzy trenera Ryszarda Szydły, którzy nie dali żadnych szans swoim rówieśnikom z Bolesławca gromiąc ich aż 9 – 1. Brawo. Po tak efektownym zwycięstwie juniorzy Granicy w tabeli ligi okręgowej OZPN Jelenia Góra zajmują pierwsze miejsce, mając 23 punkty.