Kalendarz wydarzeń
Do Niedziela 17 Czerwiec 2018
15.06 - piątek
mała scena
16:30 - występ Orkiestry Dętej - rozpoczęcie Karbokorowodu
17:00 - oficjalne rozpoczęcie Karbonaliów prze burmistrza Andrzeja Grzmielewicza
17:15 - występ chóru szkolenego z Działoszyna
17:45 - występ grupy wokalnej "Yamayka"
18:15 - występ Klary Kisiel
18:30 - występ Nikoli Stefaniak
18:45 - występ Izabelli Czyżowskiej
19:00 - występ Bożeny Mazowieckiej
19:30 - występ kabaretu REWERS
21:00 - dyskoteka pod gwiazdami - prowadzi DJ
23:00 - zakończenie
duża scena - prowadzenie Marcin Woroniecki
17:40 - występ Karoliny Gowin
18:00 - występ Sylwii Przybysz
19:00 - Gwiazda Karbonaliów Ewlina Lisowska
21:00 - Gwiazda Karbonaliów zespół Lemon
22:30 - Gwiazda Karbonaliów zespół Weekend
23:30 - dyskoteka w rytmach polskiego disco - Marcin Woroniecki, Marek Trzciński
1:00 - zakończenie
16.06 - sobota
mała scena
14:00 - występ zespołu dziecięcego Bogatynianie
14:30 - występ zespołu dziecięcego Turoszowianie
15:00 - występy zespołów ludowych Jubilaci, Rozmaryn, Działoszynianie, Bogatynianki
15:00 - wspólne gotowanie Zupy z Dinozaura
17:00 - "Biesiada z Dworniokami" - biesiada śląska prowadzona przez Joannę Bartel i Krzysztofa Hanke
20:30 - dyskoteka pod gwiazdami - prowadzi DJ
23:00 - zakończenie
duża scena - prowadzenie Paweł Konjo Konnak
15:00 - animacje dla dzieci "W krainie szczęścia"
17:30 - koncert coverów Seweryna Krajewskiego w wykonaniu zespołu "Ambitus"
19:00 - występ Sylwii Lipki
20:00 - Gwiazda Karbonaliów zespół Cliver
21:30 - Gwiazda Karbonaliów zespół Formacja Nieżywych Schabuff
23:00 - Gwiazda Karbonaliów zespół C-BooL
1:00 - zakończenie
17.06 - niedziela
10:00 - Miedzynarodowy Bieg Uliczny - start i meta pod Urzędem Miasta i Gminy przy ulicy Daszyńskiego 1
mała scena
13:00 - animacje dla dzieci "Kolorowe szaleństwo"
15:00 - wspólne gotowanie "Gulaszu z Dinozaura"
16:00 - pokaz freestyle'u piłkarskiego w wykonaniu Mistrza Świata Pawła Skóry
17:00 - Mistrzostwa Świata w Pchaniu Wózka z Węglem
19:00 - zakończenie
duża scena - prowadzenie Tomasz Kammel
17:00 - wytęp Pwała "Pablo" Stawiarskiego
17:30 - występ Mirelli Puchowskiej
18:00 - występ zespołu SAMI
19:00 - Gwiazda Karbonaliów Dariusz Kordek - recital
20:00 - Gwiazda Karbonaliów Krzysztof Krawczyk
21:30 - Gwiazda Karbonaliów Edyta Górniak
23:00 - pokaz sztucznych ogni, uroczyste zakończenie Karbonaliów.